Ubrzo nakon što je objavljena vest o vakcini razvijenoj u saradnji “BioNTek” i “Fajzer”, osnivač Majkrosofta i milijarder Bil Gejts našao se na udaru glasina zbog dobrotvornog rada u oblasti javnog zdravlja i razvoja vakcine, prenosi Blic analizu britanske mreže BBC o objavama na društvenim mrežama. Jedna od najčešće deljenih tvrdnji protekle nedelje na društvenim mrežama prisutna je od početka godine, a to je da je pandemija korona virusa samo maska iza koje se krije plan za ubacivanje sićušnih mikročipova za praćenje ljudima pod kožu, a da iza svega toga stoji Bil Gejts.
Za takve tvrdnje ne postoje dokazi, a Fondacija „Bil i Melinda Gejts“ izjavila je za BBC da su one su neistinite. Uprkos nedostatku dokaza, anketa YouGov pokazala je da 28 odsto Amerikanaca i čak 44 odsto republikanaca veruju da je Bil Gejts hteo da iskoristi vakcinu kako bi ljudima implantirao mikročipove.
U TOKU JE RAT. RAT DO UNIŠTENJA
S druge strane i u Rusiji potvrđuju priču o ubacivanju čipova kroz vakcinu.
Predsednika Akademije geopolitičkih problema general–pukovnika Ivašova Leonida Grigorijeviča svim građanima Rusije, obratio se građanima Rusije u junu ove godine.
– U toku je rat. Rat do uništenja. Uništenja svih nas! Nama je potrebno ujedinjenje!!!, prenosi list Alo.
Uvaženi sugrađani! Stiče se utisak da mnogi od vas nisu svesni smrtne opasnosti koja svima nama preti. Svet je sada zaista na ivici ponora. Ovo nije preterivanje, niti metafora. Ovo je stvarnost! Ali, sudeći po vrlo maloj aktivnosti na društvenim mrežama, ljudi ovo ili ne shvataju ozbiljno, ili misle da će se neko drugi boriti za njih i ratovati, ili oni uopšte ne znaju ništa. Želeo bih da vam razjasnim jednu vrlo važnu stvar – U TOKU JE RAT DO UNIŠTENjA. UNIŠTENjA SVIH NAS! A činjenica da ne eksplodiraju bombe i granate, ne fijuču meci i ne ruše kuće, ne znači da je danas mirno vreme i da smo mi bezbedni, prenosi Webbtribune.rs
Oružje neprijatelja su vakcinacija – čipizacija i veštačka inteligencija, 5G – zračenje, urušavanje obrazovanja i lišavanje svih nas ljudskih prava i sloboda. Naše oružje su mozak, pravna pismenost, društvene mreže, informacije, građanski aktivizam, vera, molitva i pobednička svetlosna snaga ljubavi. Ako mislite da to nije dovoljno, grešite. Ovo je više nego dovoljno za pobedu!
Ali, imamo problem. Njega smo nasledili iz sovjetske ere. Naučeni smo da tretiramo državu kao dadilju koja će sve odlučiti za nas, pobrinuti se za sve, „odjednom će mađioničar doleteti u plavom helikopteru …“ itd. Ali, svi se moramo probuditi i odrasti! Niko neće učiniti ništa za nas! Mi se moramo boriti za svoj život i svoju decu! I TO TREBA DOBRO ZAPAMTITI!
Da, slava Bogu, postoje aktivisti koji pokušavaju da se bore na čelu i okupljaju istomišljenike oko sebe. Nizak poklon i od srca im zahvalnost. Ali šta mislite, da oni sami mogu sve bez vas?! Da li mislite da će u nekom lepom trenutku neki hrabri komandant narediti “Juriš!”, A hiljade hrabrih vojnika će pojuriti u bitku, umirući za vas?! A Vi ćete ovo gledati na „Ju tjubu“ uz pivo i picu?! Verovatno ću razočarati mnoge – to se neće dogoditi. A evo i zašto.
Sada dobijamo ono što smo zaslužili. Bili smo stado ovaca, misleći da je moguće ne uplitati se u politiku, ne proučavati zakone, živeći u svom zadovoljstvu. I nemoj da me vređaš – nisam previše različit od ostalih… Ali najvažnije od svega što smo prestali da budemo jedan veliki narod. A ovo je veliki problem. I bez njegovog rešavanja, nema razloga da računamo na uspeh, koliko god mi uzvikivali „Hvala, deda, na pobedi!“
Nemojte me shvatiti pogrešno – ne želim nikoga da krivim za bilo šta, posebno one koji su veoma aktivni. Ali, ovo što mi danas radimo nije uopšte dovoljno! Treba nam masovnost! Ne računajte da će drugi učiniti ono što treba za vas! I nemojte reći „ne razumem ovo“ – razaberite se! Nemojte reći „nemam vremena, radim“, kao i svi, i vi ste u smrtnoj opasnosti. Shvatite jednostavnu istinu za sebe – NIKO NEĆE ZAŠTITI VAŠU DECU!!! SADA ŽIVOT NARODA I DRŽAVE ZAVISI OD SVAKOG OD NAS! Ili mislite da Bil Gejts, govoreći o uništenju šest milijardi ljudi, nije mislio na vas, već na vaše komšije?!!
Na kraju krajeva, od vas se ne traži puno – jednostavno da što više širite informacije, pišete peticije i pisma poslanicima i članovima vlade. Eto, to je sve! Gotove šablone za dokumente i pisma! Aktivisti su već obavili glavni posao, treba vam samo nekoliko klikova! Samo nemojte reći da od toga neće biti ništa. Prosto, učinite to! Svaki! Umesto fotografija mačaka i pasa … Proučite Ustav!
Tamo nema previše slova. Jer će vas ponovo prevariti. Saznajte šta je nano-vakcina, 5G, pročitajte zakon o pametnom gradu na veb lokaciji gradonačelnika Moskve, nemojte biti leni da biste razumeli suštinu programa učenja na daljinu. Pogledajte video snimke na „Ju tjubu“ koji objašnjavaju šta je to i čime je to preplavljeno… Mislim da će vam se kosa dići na glavi i postaćete mnogo aktivniji … Ovo i jeste posao u ime pobede.
Ali, najvažnije je da se moramo – i moći ćemo – da se ujedinimo i opet postanemo veliki, prijateljski i jak narod. Videćemo da nismo sami u svom stanu iza tastature, ima nas puno! I nećemo reći da su naši ljudi lenji i kukavički, da niko neće ustati. Naš narod nije takav! Samo se moramo ujediniti. I Internet će nam doneti veliku korist u ovome. Kao što izreka kaže, „ko nas muči, taj će nam i pomoći“. Naši neprijatelji računaju na našu glupost, kukavičluk i pasivnost. Upravo te osobine mogu im omogućiti da nas porobe i unište. Ali, razočaraćemo ih.
O čipovima, vakcinaciji, uzimanju biometrijskih dokumenata, NLO pre 30 godina govorio je i ruski dečak Vjačeslav Uralski. Kako je zabeleženo neposredno pre njegove smrti 1993.godine, Otrok Vjačeslav je rekao da “ko primi čip spasenja njegovoj duši nema”.
Ovo i jeste INFOMACIONI RAT!
Mi ratujemo INFORMACIJAMA! Stoga, mi moramo biti naoružani i ujedinjeni. U suprotnom, neprijatelj će pokušati da nas okrene jedne protiv drugih, u krvavi građanski rat, brat na brata, kako bismo se međusobno ubijali. Pokušaće da nas podele i pokopaju. Vakcinisane sa protivnicima vakcina, čipovane bio-robote s normalnim živim ljudima, itd… No, mi ne smemo dovesti stvar do krvoprolića! To je već bilo pre sto godina. Ne smemo pomoći neprijatelju da nas uništi. Zato se aktivno priključite borbi na Internetu!
I, na kraju, upamtite da smo mi – JEDAN VELIKI NAROD! NAROD – POBEDNIK! MI MI MORAMO BITI ZAJEDNO! To je glavni zalog naše pobede. Radite, braćo! Radi dece! Radi njihove svetle budućnosti! Kako su se nekada borili naši dedovi i pradedovi! Nemamo se gde povući, rekao je predsednik Akademije geopolitičkih problema Rusije general–pukovnik Ivašov Leonida Grigorijevič.
P.S. Da, i počnite odmah. Ako ste saglasni – pošaljite ovo pismo maksimalnom broju ljudi.
MENJANJE DNK
Emerald Robinson, dopisnica sajta „Njuzmaksa“ iz Bele kuće, obavestila je svojih 264.000 pratilaca na Tviteru da treba da se „čuvaju“ pomenute vakcine zato što će im promeniti DNK. Posle konsultacije s nezavisnim stručnjacima, BBC konstatuje da je reč o još jednoj neosnovanoj tvrdnji i posledici nepoznavanja genetike.
Vakcina sadrži fragment genetskog materijala virusa, tj. RNK.
Pogrešnom shvatanju očigledno doprinosi vrsta vakcine koja se upravo razvija. Vakcine i kompanije “Moderna”, ali i “Fajzer” i BioNTek koriste takozvanu informacionu RNK (iRNK, engl. mRNA) tehnologiju, koja funkcioniše tako što daje uputstvo organizmu da proizvede protein koji postoji na površini korona virusa. Na taj način imunološki sistem uči da prepoznaje i proizvodi antitela na protein.
Robinsonova je u tvitu takođe tvrdila da iRNK tehnologija „još nikada nije testirana, niti registrovana“. Iako je tačno da nije registrovana iRNK vakcina, poslednjih godina sprovedeno je nekoliko studija vakcine na ljudima, a vakcina “Fajzer/BioNTek” prva je koja je u dovoljnoj meri delotvorna da bi registracija uopšte bila razmatrana, prenosi Blic.
NEŽELJENJA DEJSTVA
Robinsonova je takođe napisala da je 75 odsto dobrovoljaca u studijama vakcine imalo neželjena dejstva, ali kompanije “Fajzer” i “BioNTek” u studijama ne spominju nijedno zabrinjavajuće neželjeno dejstvo.
Kompletni podaci o najnovijoj fazi studije još nisu objavljeni, ali “Fajzer” je potvrdio za BBC da nisu primećena ozbiljnija neželjena dejstva, prenosi Blic.
GOTOVO POLOVINA GRKA NE ŽELI VAKCINU PROTIV KOVIDA 19
Skoro polovina stanovnika Grčke, odnosno 44 odsto populacije, odbilo bi da se vakciniše protiv koronavirusa ako bi za to postojala mogućnost, a 22 odsto ne želi da nosi zaštitnu masku, pokazalo je nedavno istraživanje.
Sa ukupno 11.524 zaraženih kovidom-19 do sada, epidemiološka situacija u Grčkoj bolja je nego u mnogim drugim evropskim državama, prenela je agencija ANSA.
Procenat građana starih između 45 i 54 godine koji se protivi vakcini je 56 odsto, a među onima koji imaju od 17 do 34 godine protiv je 54 odsto, pokazalo je istraživanje kompanije „Metron Analisis” objavljeno u listu „To Vima”.
Grčka vlada najavila je da vakcina protiv kovida-19 neće biti obavezna, ali je „snažna preporuka” da se ljudi vakcinišu, navodi Ansa.
Od više od 11.500 zaraženih do sada u Grčkoj, oko 7.400 je aktivnih slučajeva, a 3.800 ljudi se oporavilo od virusa kovid 19, dok je 284 umrlo od posledica tog virusa, prenosi list Politika vest agencije Tanjug.
Ovom stavu Grka možda su doprinela i ovakva svedočenja, poput starice Kiriaki. Ovaj video je u Grčkoj objavljen još pre godinu dana.
https://www.youtube.com/watch?v=spomebmrYPo
U Otkrovenju Svetog Jovana Bogoslova, još pre 2.000 godina je napisano:
“I bi joj dano da liku zvijeri dade duh, da lik zvijeri i progovori i učini da budu pobijeni oni koji se ne poklone liku zvijeri (13,15).
I učini sve, male i velike, bogate i siromašne, slobodnjake i robove, da im dadu žig na desnoj ruci njihovoj ili na čelu njihovom (13,16).
Da niko ne može ni kupiti ni prodati, osim ko ima žig, ime zvijeri ili broj imena njezina (13,17).
Ovdje je mudrost. Ko ima um neka izračuna broj zvijeri; jer je broj njezin šest stotina šezdeset šest (13,18)”
Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena * zvezdicom. Info Press zadržava pravo izbora komentara koji će biti objavljeni, kao i pravo skraćivanja komentara. Komentare koji sadrže govor mržnje, uvrede i psovke, kao i komentare koji se ne odnose na vest, ne objavljujemo.
Spisak dosadašnjih komentara za članak "Čipovi, vakcine, Bil Gejts, menjanje DNK…". Podelite vaše mišljenje sa nama. Pošaljite komentar klikom na dugme - napišite komentar.
38 comments on “Čipovi, vakcine, Bil Gejts, menjanje DNK…”
Having read this I believed it was extremely informative.
I appreciate you finding the time and energy to put this article together.
I once again find myself spending a lot of time both
reading and commenting. But so what, it was still worthwhile!
Heya i’m for the first time here. I found this board and I find It truly useful & it helped me out much.
I hope to give something back and help others like you aided me.
What’s up colleagues, nice post and good urging commented at this place,
I am in fact enjoying by these.
Hello there, I discovered your website by the use of Google even as searching for a comparable topic, your web site
got here up, it appears great. I have bookmarked it in my google
bookmarks.
Hi there, simply become aware of your blog through Google,
and located that it’s truly informative. I’m gonna watch out
for brussels. I’ll be grateful if you continue this in future.
A lot of people will likely be benefited out of your writing.
Cheers!
Hi Dear, are you actually visiting this web page on a regular basis, if so after that you will without doubt take fastidious know-how.
Hi to every , because I am actually keen of reading this webpage’s post to be updated daily.
It contains fastidious data.
Wow that was strange. I just wrote an incredibly long comment but after I clicked submit my comment didn’t show up.
Grrrr… well I’m not writing all that over again. Anyhow, just
wanted to say superb blog!
I delight in, cause I discovered exactly what I used to be looking for.
You have ended my 4 day lengthy hunt! God Bless you man. Have a nice day.
Bye
Why people still use to read news papers when in this technological globe the whole thing is existing on web?
Oh my goodness! Impressive article dude! Thanks, However
I am going through issues with your RSS. I don’t know the reason why I cannot subscribe to it.
Is there anybody having similar RSS problems? Anyone that knows
the solution can you kindly respond? Thanks!!
I used to be able to find good info from your articles.
Excellent post. I am going through a few of these issues as well..
I couldn’t resist commenting. Very well written!
Hi there, just became aware of your blog through Google, and found that it is truly informative.
I’m going to watch out for brussels. I will be grateful if you
continue this in future. Lots of people will be benefited from your writing.
Cheers!
Uau esse site é excelente, gosto de acompanhar seus posts.
Continue o excelente trabalho! Você sabe que, muita gente precisa de textos sobre isso, você
vai ajudá-los !!
Spot on with this write-up, I truly think this website needs much more attention. I’ll probably be returning to read through more, thanks for the advice!
Incrível post! Esse conteúdo com certeza me ajudou.
Parabéns e continue colocando posts tão bons como esse.
I like the valuable information you provide in your articles.
I will bookmark your weblog and check again here regularly.
I am quite certain I’ll learn many new stuff right here!
Good luck for the next!
An outstanding share! I have just forwarded this onto a coworker who
was doing a little homework on this. And he actually ordered
me dinner due to the fact that I discovered it for him…
lol. So allow me to reword this…. Thanks for the meal!!
But yeah, thanx for spending some time to discuss this topic here on your website.
Thank you a bunch for sharing this with all folks you
really realize what you are speaking approximately! Bookmarked.
Kindly also consult with my web site =). We may have a hyperlink
trade contract among us
Howdy! This blog post could not be written any better!
Looking at this post reminds me of my previous roommate!
He continually kept preaching about this. I most certainly will send this post to him.
Fairly certain he will have a good read. I appreciate you for sharing!
I really love your site.. Excellent colors & theme.
Did you create this web site yourself? Please reply back as
I’m trying to create my very own blog and would love to learn where you got this from or what the theme is named.
Cheers!
Hello, Neat post. There’s a problem together with your website in web
explorer, could check this? IE still is the market chief and
a large part of other people will omit your fantastic
writing due to this problem.
It’s remarkable in support of me to have a web page, which is good for my
know-how. thanks admin
It is actually a great and helpful piece of info. I am glad that you just shared this useful
info with us. Please stay us up to date like this.
Thanks for sharing.
Howdy! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine Optimization? I’m trying to
get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very
good results. If you know of any please share. Many thanks!
We’re a group of volunteers and starting a
new scheme in our community. Your website
provided us with helpful information to work on. You’ve done an impressive activity and our entire community might be grateful to you.
Nice post. I learn something new and challenging on blogs I
stumbleupon on a daily basis. It will always be interesting to read through articles from
other authors and use something from their sites.
Thank you for another informative website. The place else could I get that type
of info written in such a perfect manner? I have a undertaking that I am simply
now operating on, and I have been at the glance out for such info.
Hello to all, how is all, I think every one is getting more from this web site, and your views are fastidious for new visitors.
Hi, i think that i saw you visited my blog so i came to
“return the favorâ€.I’m attempting to find things to enhance my web site!I suppose its ok to use some of your ideas!!
Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a amusement account it.
Look advanced to far added agreeable from you! By the way, how could
we communicate?
If you desire to improve your familiarity just keep visiting this website and be updated with the
newest gossip posted here.
I quite like reading an article that will make people think.
Also, thanks for permitting me to comment!
What’s up, all the time i used to check website posts here in the early hours in the daylight, since i enjoy to gain knowledge of more and more.
What’s up, just wanted to say, I liked this article.
It was inspiring. Keep on posting!
Konstantin Karapetrović talentovani užički košarkaš je sa nepunih 15 godina otišao u Italiju, kako bi unapredio svoj košarkaški razvoj. Trenutno je na odmoru u svom rodnom gradu i razmišlja gde će nastaviti karijeru.… […]
oš jedan tmuran decembarski dan u Srbiji. Očekuje se oblačno i hladno vreme, ponegde uz slabu kišu ili rosulu. Na planinama će provejavati slab sneg. Duvaće slab severni vetar.
Izdajem radionicu za mehaničarske usluge sa 4 dizalice u užem centru grada. Izdajem radionicu za limarsko- farbarske usluge sa komorom u užem centru grada. Informacije možete dobiti na: 062/162 1111
Izdajem stan stan u kvalitetnoj novogradnji kog hotela Morava u Čačku. Stan je kompletno namešten, površine 35 m2. Informacije možete dobiti na: 064/ 148 03 77 064 /510 78 33
Zbog najavljene visoke temperature koje će i danas prelaziti 30. podeljak, vozačima AMSS savetuje da koriste dnevnu svetlost za duža putovanja, ali da obavezno planiraju češće odmore u najtoplijem delu dana između 11… […]
U Srbiji će danas biti toplo i nestabilno, uz uslove za kišu, pljuskove i grmljavinu. Jutarnja temperatura kretaće se od 16 do 23 stepena, a najviša dnevna od 29 do 33 stepena. Promenljivo… […]
„Skijališta Srbije“ otvoriće letnju sezonu na Kopaoniku u četvrtak, 25. juna 2026. godine, dok je početak letnje sezone u ski centru Tornik na Zlatiboru planiran za subotu, 27. jun. Posetiocima Kopaonika tokom letnje… […]
Zbog završetka nastave za učenike osnovnih i srednjih škola na teritoriji grada Užica, u sistemu Javnog gradskog i prigradskog prevoza, od ponedeljka, 22. juna biće aktivan letnji red vožnje. Kako je saopšteno iz… […]
Pre nekoliko dana Srbiju je obišla vest da je majka dok je šetala sa trogodišnjim detetom u selu Zaovine na Tari naišla na mečku sa mečićima. Iako je to jako neprijatno iskustvo, važno… […]
Ubrzo nakon što je objavljena vest o vakcini razvijenoj u saradnji “BioNTek” i “Fajzer”, osnivač Majkrosofta i milijarder Bil Gejts našao se na udaru glasina zbog dobrotvornog rada u oblasti javnog zdravlja i razvoja vakcine, prenosi Blic analizu britanske mreže BBC o objavama na društvenim mrežama. Jedna od najčešće deljenih tvrdnji protekle nedelje na društvenim mrežama prisutna je od početka godine, a to je da je pandemija korona virusa samo maska iza koje se krije plan za ubacivanje sićušnih mikročipova za praćenje ljudima pod kožu, a da iza svega toga stoji Bil Gejts.
Za takve tvrdnje ne postoje dokazi, a Fondacija „Bil i Melinda Gejts“ izjavila je za BBC da su one su neistinite. Uprkos nedostatku dokaza, anketa YouGov pokazala je da 28 odsto Amerikanaca i čak 44 odsto republikanaca veruju da je Bil Gejts hteo da iskoristi vakcinu kako bi ljudima implantirao mikročipove.
U TOKU JE RAT. RAT DO UNIŠTENJA
S druge strane i u Rusiji potvrđuju priču o ubacivanju čipova kroz vakcinu.
Predsednika Akademije geopolitičkih problema general–pukovnika Ivašova Leonida Grigorijeviča svim građanima Rusije, obratio se građanima Rusije u junu ove godine.
– U toku je rat. Rat do uništenja. Uništenja svih nas! Nama je potrebno ujedinjenje!!!, prenosi list Alo.
Uvaženi sugrađani! Stiče se utisak da mnogi od vas nisu svesni smrtne opasnosti koja svima nama preti. Svet je sada zaista na ivici ponora. Ovo nije preterivanje, niti metafora. Ovo je stvarnost! Ali, sudeći po vrlo maloj aktivnosti na društvenim mrežama, ljudi ovo ili ne shvataju ozbiljno, ili misle da će se neko drugi boriti za njih i ratovati, ili oni uopšte ne znaju ništa. Želeo bih da vam razjasnim jednu vrlo važnu stvar – U TOKU JE RAT DO UNIŠTENjA. UNIŠTENjA SVIH NAS! A činjenica da ne eksplodiraju bombe i granate, ne fijuču meci i ne ruše kuće, ne znači da je danas mirno vreme i da smo mi bezbedni, prenosi Webbtribune.rs
Oružje neprijatelja su vakcinacija – čipizacija i veštačka inteligencija, 5G – zračenje, urušavanje obrazovanja i lišavanje svih nas ljudskih prava i sloboda. Naše oružje su mozak, pravna pismenost, društvene mreže, informacije, građanski aktivizam, vera, molitva i pobednička svetlosna snaga ljubavi. Ako mislite da to nije dovoljno, grešite. Ovo je više nego dovoljno za pobedu!
Ali, imamo problem. Njega smo nasledili iz sovjetske ere. Naučeni smo da tretiramo državu kao dadilju koja će sve odlučiti za nas, pobrinuti se za sve, „odjednom će mađioničar doleteti u plavom helikopteru …“ itd. Ali, svi se moramo probuditi i odrasti! Niko neće učiniti ništa za nas! Mi se moramo boriti za svoj život i svoju decu! I TO TREBA DOBRO ZAPAMTITI!
Da, slava Bogu, postoje aktivisti koji pokušavaju da se bore na čelu i okupljaju istomišljenike oko sebe. Nizak poklon i od srca im zahvalnost. Ali šta mislite, da oni sami mogu sve bez vas?! Da li mislite da će u nekom lepom trenutku neki hrabri komandant narediti “Juriš!”, A hiljade hrabrih vojnika će pojuriti u bitku, umirući za vas?! A Vi ćete ovo gledati na „Ju tjubu“ uz pivo i picu?! Verovatno ću razočarati mnoge – to se neće dogoditi. A evo i zašto.
Sada dobijamo ono što smo zaslužili. Bili smo stado ovaca, misleći da je moguće ne uplitati se u politiku, ne proučavati zakone, živeći u svom zadovoljstvu. I nemoj da me vređaš – nisam previše različit od ostalih… Ali najvažnije od svega što smo prestali da budemo jedan veliki narod. A ovo je veliki problem. I bez njegovog rešavanja, nema razloga da računamo na uspeh, koliko god mi uzvikivali „Hvala, deda, na pobedi!“
Nemojte me shvatiti pogrešno – ne želim nikoga da krivim za bilo šta, posebno one koji su veoma aktivni. Ali, ovo što mi danas radimo nije uopšte dovoljno! Treba nam masovnost! Ne računajte da će drugi učiniti ono što treba za vas! I nemojte reći „ne razumem ovo“ – razaberite se! Nemojte reći „nemam vremena, radim“, kao i svi, i vi ste u smrtnoj opasnosti. Shvatite jednostavnu istinu za sebe – NIKO NEĆE ZAŠTITI VAŠU DECU!!! SADA ŽIVOT NARODA I DRŽAVE ZAVISI OD SVAKOG OD NAS! Ili mislite da Bil Gejts, govoreći o uništenju šest milijardi ljudi, nije mislio na vas, već na vaše komšije?!!
Na kraju krajeva, od vas se ne traži puno – jednostavno da što više širite informacije, pišete peticije i pisma poslanicima i članovima vlade. Eto, to je sve! Gotove šablone za dokumente i pisma! Aktivisti su već obavili glavni posao, treba vam samo nekoliko klikova! Samo nemojte reći da od toga neće biti ništa. Prosto, učinite to! Svaki! Umesto fotografija mačaka i pasa … Proučite Ustav!
Tamo nema previše slova. Jer će vas ponovo prevariti. Saznajte šta je nano-vakcina, 5G, pročitajte zakon o pametnom gradu na veb lokaciji gradonačelnika Moskve, nemojte biti leni da biste razumeli suštinu programa učenja na daljinu. Pogledajte video snimke na „Ju tjubu“ koji objašnjavaju šta je to i čime je to preplavljeno… Mislim da će vam se kosa dići na glavi i postaćete mnogo aktivniji … Ovo i jeste posao u ime pobede.
Ali, najvažnije je da se moramo – i moći ćemo – da se ujedinimo i opet postanemo veliki, prijateljski i jak narod. Videćemo da nismo sami u svom stanu iza tastature, ima nas puno! I nećemo reći da su naši ljudi lenji i kukavički, da niko neće ustati. Naš narod nije takav! Samo se moramo ujediniti. I Internet će nam doneti veliku korist u ovome. Kao što izreka kaže, „ko nas muči, taj će nam i pomoći“. Naši neprijatelji računaju na našu glupost, kukavičluk i pasivnost. Upravo te osobine mogu im omogućiti da nas porobe i unište. Ali, razočaraćemo ih.
O čipovima, vakcinaciji, uzimanju biometrijskih dokumenata, NLO pre 30 godina govorio je i ruski dečak Vjačeslav Uralski. Kako je zabeleženo neposredno pre njegove smrti 1993.godine, Otrok Vjačeslav je rekao da “ko primi čip spasenja njegovoj duši nema”.
Ovo i jeste INFOMACIONI RAT!
Mi ratujemo INFORMACIJAMA! Stoga, mi moramo biti naoružani i ujedinjeni. U suprotnom, neprijatelj će pokušati da nas okrene jedne protiv drugih, u krvavi građanski rat, brat na brata, kako bismo se međusobno ubijali. Pokušaće da nas podele i pokopaju. Vakcinisane sa protivnicima vakcina, čipovane bio-robote s normalnim živim ljudima, itd… No, mi ne smemo dovesti stvar do krvoprolića! To je već bilo pre sto godina. Ne smemo pomoći neprijatelju da nas uništi. Zato se aktivno priključite borbi na Internetu!
I, na kraju, upamtite da smo mi – JEDAN VELIKI NAROD! NAROD – POBEDNIK! MI MI MORAMO BITI ZAJEDNO! To je glavni zalog naše pobede. Radite, braćo! Radi dece! Radi njihove svetle budućnosti! Kako su se nekada borili naši dedovi i pradedovi! Nemamo se gde povući, rekao je predsednik Akademije geopolitičkih problema Rusije general–pukovnik Ivašov Leonida Grigorijevič.
P.S. Da, i počnite odmah. Ako ste saglasni – pošaljite ovo pismo maksimalnom broju ljudi.
MENJANJE DNK
Emerald Robinson, dopisnica sajta „Njuzmaksa“ iz Bele kuće, obavestila je svojih 264.000 pratilaca na Tviteru da treba da se „čuvaju“ pomenute vakcine zato što će im promeniti DNK. Posle konsultacije s nezavisnim stručnjacima, BBC konstatuje da je reč o još jednoj neosnovanoj tvrdnji i posledici nepoznavanja genetike.
Vakcina sadrži fragment genetskog materijala virusa, tj. RNK.
Pogrešnom shvatanju očigledno doprinosi vrsta vakcine koja se upravo razvija. Vakcine i kompanije “Moderna”, ali i “Fajzer” i BioNTek koriste takozvanu informacionu RNK (iRNK, engl. mRNA) tehnologiju, koja funkcioniše tako što daje uputstvo organizmu da proizvede protein koji postoji na površini korona virusa. Na taj način imunološki sistem uči da prepoznaje i proizvodi antitela na protein.
Robinsonova je u tvitu takođe tvrdila da iRNK tehnologija „još nikada nije testirana, niti registrovana“. Iako je tačno da nije registrovana iRNK vakcina, poslednjih godina sprovedeno je nekoliko studija vakcine na ljudima, a vakcina “Fajzer/BioNTek” prva je koja je u dovoljnoj meri delotvorna da bi registracija uopšte bila razmatrana, prenosi Blic.
NEŽELJENJA DEJSTVA
Robinsonova je takođe napisala da je 75 odsto dobrovoljaca u studijama vakcine imalo neželjena dejstva, ali kompanije “Fajzer” i “BioNTek” u studijama ne spominju nijedno zabrinjavajuće neželjeno dejstvo.
Kompletni podaci o najnovijoj fazi studije još nisu objavljeni, ali “Fajzer” je potvrdio za BBC da nisu primećena ozbiljnija neželjena dejstva, prenosi Blic.
GOTOVO POLOVINA GRKA NE ŽELI VAKCINU PROTIV KOVIDA 19
Skoro polovina stanovnika Grčke, odnosno 44 odsto populacije, odbilo bi da se vakciniše protiv koronavirusa ako bi za to postojala mogućnost, a 22 odsto ne želi da nosi zaštitnu masku, pokazalo je nedavno istraživanje.
Sa ukupno 11.524 zaraženih kovidom-19 do sada, epidemiološka situacija u Grčkoj bolja je nego u mnogim drugim evropskim državama, prenela je agencija ANSA.
Procenat građana starih između 45 i 54 godine koji se protivi vakcini je 56 odsto, a među onima koji imaju od 17 do 34 godine protiv je 54 odsto, pokazalo je istraživanje kompanije „Metron Analisis” objavljeno u listu „To Vima”.
Grčka vlada najavila je da vakcina protiv kovida-19 neće biti obavezna, ali je „snažna preporuka” da se ljudi vakcinišu, navodi Ansa.
Od više od 11.500 zaraženih do sada u Grčkoj, oko 7.400 je aktivnih slučajeva, a 3.800 ljudi se oporavilo od virusa kovid 19, dok je 284 umrlo od posledica tog virusa, prenosi list Politika vest agencije Tanjug.
Ovom stavu Grka možda su doprinela i ovakva svedočenja, poput starice Kiriaki. Ovaj video je u Grčkoj objavljen još pre godinu dana.
https://www.youtube.com/watch?v=spomebmrYPo
U Otkrovenju Svetog Jovana Bogoslova, još pre 2.000 godina je napisano:
“I bi joj dano da liku zvijeri dade duh, da lik zvijeri i progovori i učini da budu pobijeni oni koji se ne poklone liku zvijeri (13,15).
I učini sve, male i velike, bogate i siromašne, slobodnjake i robove, da im dadu žig na desnoj ruci njihovoj ili na čelu njihovom (13,16).
Da niko ne može ni kupiti ni prodati, osim ko ima žig, ime zvijeri ili broj imena njezina (13,17).
Ovdje je mudrost. Ko ima um neka izračuna broj zvijeri; jer je broj njezin šest stotina šezdeset šest (13,18)”
Napiši komentar
komentari
Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena * zvezdicom. Info Press zadržava pravo izbora komentara koji će biti objavljeni, kao i pravo skraćivanja komentara. Komentare koji sadrže govor mržnje, uvrede i psovke, kao i komentare koji se ne odnose na vest, ne objavljujemo.
Spisak dosadašnjih komentara za članak "Čipovi, vakcine, Bil Gejts, menjanje DNK…". Podelite vaše mišljenje sa nama. Pošaljite komentar klikom na dugme - napišite komentar.
38 comments on “Čipovi, vakcine, Bil Gejts, menjanje DNK…”
Having read this I believed it was extremely informative.
I appreciate you finding the time and energy to put this article together.
I once again find myself spending a lot of time both
reading and commenting. But so what, it was still worthwhile!
Heya i’m for the first time here. I found this board and I find It truly useful & it helped me out much.
I hope to give something back and help others like you aided me.
What’s up colleagues, nice post and good urging commented at this place,
I am in fact enjoying by these.
Hello there, I discovered your website by the use of Google even as searching for a comparable topic, your web site
got here up, it appears great. I have bookmarked it in my google
bookmarks.
Hi there, simply become aware of your blog through Google,
and located that it’s truly informative. I’m gonna watch out
for brussels. I’ll be grateful if you continue this in future.
A lot of people will likely be benefited out of your writing.
Cheers!
Hi Dear, are you actually visiting this web page on a regular basis, if so after that you will without doubt take fastidious know-how.
Hi to every , because I am actually keen of reading this webpage’s post to be updated daily.
It contains fastidious data.
Wow that was strange. I just wrote an incredibly long comment but after I clicked submit my comment didn’t show up.
Grrrr… well I’m not writing all that over again. Anyhow, just
wanted to say superb blog!
I delight in, cause I discovered exactly what I used to be looking for.
You have ended my 4 day lengthy hunt! God Bless you man. Have a nice day.
Bye
Why people still use to read news papers when in this technological globe the whole thing is existing on web?
Oh my goodness! Impressive article dude! Thanks, However
I am going through issues with your RSS. I don’t know the reason why I cannot subscribe to it.
Is there anybody having similar RSS problems? Anyone that knows
the solution can you kindly respond? Thanks!!
I used to be able to find good info from your articles.
Excellent post. I am going through a few of these issues as well..
I couldn’t resist commenting. Very well written!
Hi there, just became aware of your blog through Google, and found that it is truly informative.
I’m going to watch out for brussels. I will be grateful if you
continue this in future. Lots of people will be benefited from your writing.
Cheers!
Uau esse site é excelente, gosto de acompanhar seus posts.
Continue o excelente trabalho! Você sabe que, muita gente precisa de textos sobre isso, você
vai ajudá-los !!
Spot on with this write-up, I truly think this website needs much more attention. I’ll probably be returning to read through more, thanks for the advice!
Incrível post! Esse conteúdo com certeza me ajudou.
Parabéns e continue colocando posts tão bons como esse.
I like the valuable information you provide in your articles.
I will bookmark your weblog and check again here regularly.
I am quite certain I’ll learn many new stuff right here!
Good luck for the next!
An outstanding share! I have just forwarded this onto a coworker who
was doing a little homework on this. And he actually ordered
me dinner due to the fact that I discovered it for him…
lol. So allow me to reword this…. Thanks for the meal!!
But yeah, thanx for spending some time to discuss this topic here on your website.
Thank you a bunch for sharing this with all folks you
really realize what you are speaking approximately! Bookmarked.
Kindly also consult with my web site =). We may have a hyperlink
trade contract among us
Howdy! This blog post could not be written any better!
Looking at this post reminds me of my previous roommate!
He continually kept preaching about this. I most certainly will send this post to him.
Fairly certain he will have a good read. I appreciate you for sharing!
I really love your site.. Excellent colors & theme.
Did you create this web site yourself? Please reply back as
I’m trying to create my very own blog and would love to learn where you got this from or what the theme is named.
Cheers!
Hello, Neat post. There’s a problem together with your website in web
explorer, could check this? IE still is the market chief and
a large part of other people will omit your fantastic
writing due to this problem.
It’s remarkable in support of me to have a web page, which is good for my
know-how. thanks admin
It is actually a great and helpful piece of info. I am glad that you just shared this useful
info with us. Please stay us up to date like this.
Thanks for sharing.
Howdy! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine Optimization? I’m trying to
get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very
good results. If you know of any please share. Many thanks!
We’re a group of volunteers and starting a
new scheme in our community. Your website
provided us with helpful information to work on. You’ve done an impressive activity and our entire community might be grateful to you.
Nice post. I learn something new and challenging on blogs I
stumbleupon on a daily basis. It will always be interesting to read through articles from
other authors and use something from their sites.
Thank you for another informative website. The place else could I get that type
of info written in such a perfect manner? I have a undertaking that I am simply
now operating on, and I have been at the glance out for such info.
Hello to all, how is all, I think every one is getting more from this web site, and your views are fastidious for new visitors.
Hi, i think that i saw you visited my blog so i came to
“return the favorâ€.I’m attempting to find things to enhance my web site!I suppose its ok to use some of your ideas!!
Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a amusement account it.
Look advanced to far added agreeable from you! By the way, how could
we communicate?
If you desire to improve your familiarity just keep visiting this website and be updated with the
newest gossip posted here.
I quite like reading an article that will make people think.
Also, thanks for permitting me to comment!
What’s up, all the time i used to check website posts here in the early hours in the daylight, since i enjoy to gain knowledge of more and more.
What’s up, just wanted to say, I liked this article.
It was inspiring. Keep on posting!
Konstantin Karapetrović talentovani užički košarkaš je sa nepunih 15 godina otišao u Italiju, kako bi unapredio svoj košarkaški razvoj. Trenutno je na odmoru u svom rodnom gradu i razmišlja gde će nastaviti karijeru.… […]
oš jedan tmuran decembarski dan u Srbiji. Očekuje se oblačno i hladno vreme, ponegde uz slabu kišu ili rosulu. Na planinama će provejavati slab sneg. Duvaće slab severni vetar.
Izdajem radionicu za mehaničarske usluge sa 4 dizalice u užem centru grada. Izdajem radionicu za limarsko- farbarske usluge sa komorom u užem centru grada. Informacije možete dobiti na: 062/162 1111
Zbog najavljene visoke temperature koje će i danas prelaziti 30. podeljak, vozačima AMSS savetuje da koriste dnevnu svetlost za duža putovanja, ali da obavezno planiraju češće odmore u najtoplijem delu dana između 11… […]
U Srbiji će danas biti toplo i nestabilno, uz uslove za kišu, pljuskove i grmljavinu. Jutarnja temperatura kretaće se od 16 do 23 stepena, a najviša dnevna od 29 do 33 stepena. Promenljivo… […]
„Skijališta Srbije“ otvoriće letnju sezonu na Kopaoniku u četvrtak, 25. juna 2026. godine, dok je početak letnje sezone u ski centru Tornik na Zlatiboru planiran za subotu, 27. jun. Posetiocima Kopaonika tokom letnje… […]
Having read this I believed it was extremely informative.
I appreciate you finding the time and energy to put this article together.
I once again find myself spending a lot of time both
reading and commenting. But so what, it was still worthwhile!
My webpage – Cameron
Heya i’m for the first time here. I found this board and I find It truly useful & it helped me out much.
I hope to give something back and help others like you aided me.
What’s up colleagues, nice post and good urging commented at this place,
I am in fact enjoying by these.
Hello there, I discovered your website by the use of Google even as searching for a comparable topic, your web site
got here up, it appears great. I have bookmarked it in my google
bookmarks.
Hi there, simply become aware of your blog through Google,
and located that it’s truly informative. I’m gonna watch out
for brussels. I’ll be grateful if you continue this in future.
A lot of people will likely be benefited out of your writing.
Cheers!
Yes! Finally someone writes about http://www.click4r.com.
Hi Dear, are you actually visiting this web page on a regular basis, if so after that you will without doubt take fastidious know-how.
Hi to every , because I am actually keen of reading this webpage’s post to be updated daily.
It contains fastidious data.
Wow that was strange. I just wrote an incredibly long comment but after I clicked submit my comment didn’t show up.
Grrrr… well I’m not writing all that over again. Anyhow, just
wanted to say superb blog!
I delight in, cause I discovered exactly what I used to be looking for.
You have ended my 4 day lengthy hunt! God Bless you man. Have a nice day.
Bye
Why people still use to read news papers when in this technological globe the whole thing is existing on web?
Oh my goodness! Impressive article dude! Thanks, However
I am going through issues with your RSS. I don’t know the reason why I cannot subscribe to it.
Is there anybody having similar RSS problems? Anyone that knows
the solution can you kindly respond? Thanks!!
I used to be able to find good info from your articles.
Excellent post. I am going through a few of these issues as well..
I couldn’t resist commenting. Very well written!
Hi there, just became aware of your blog through Google, and found that it is truly informative.
I’m going to watch out for brussels. I will be grateful if you
continue this in future. Lots of people will be benefited from your writing.
Cheers!
Uau esse site é excelente, gosto de acompanhar seus posts.
Continue o excelente trabalho! Você sabe que, muita gente precisa de textos sobre isso, você
vai ajudá-los !!
Spot on with this write-up, I truly think this website needs much more attention. I’ll probably be returning to read through more, thanks for the advice!
Incrível post! Esse conteúdo com certeza me ajudou.
Parabéns e continue colocando posts tão bons como esse.
I like the valuable information you provide in your articles.
I will bookmark your weblog and check again here regularly.
I am quite certain I’ll learn many new stuff right here!
Good luck for the next!
An outstanding share! I have just forwarded this onto a coworker who
was doing a little homework on this. And he actually ordered
me dinner due to the fact that I discovered it for him…
lol. So allow me to reword this…. Thanks for the meal!!
But yeah, thanx for spending some time to discuss this topic here on your website.
Thank you a bunch for sharing this with all folks you
really realize what you are speaking approximately! Bookmarked.
Kindly also consult with my web site =). We may have a hyperlink
trade contract among us
Howdy! This blog post could not be written any better!
Looking at this post reminds me of my previous roommate!
He continually kept preaching about this. I most certainly will send this post to him.
Fairly certain he will have a good read. I appreciate you for sharing!
WOW just what I was looking for. Came here by searching for http://ajkerlekhok.com/index.php?qa=user&qa_1=kittysalt29
I really love your site.. Excellent colors & theme.
Did you create this web site yourself? Please reply back as
I’m trying to create my very own blog and would love to learn where you got this from or what the theme is named.
Cheers!
Hello, Neat post. There’s a problem together with your website in web
explorer, could check this? IE still is the market chief and
a large part of other people will omit your fantastic
writing due to this problem.
It’s remarkable in support of me to have a web page, which is good for my
know-how. thanks admin
It is actually a great and helpful piece of info. I am glad that you just shared this useful
info with us. Please stay us up to date like this.
Thanks for sharing.
Howdy! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine Optimization? I’m trying to
get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very
good results. If you know of any please share. Many thanks!
We’re a group of volunteers and starting a
new scheme in our community. Your website
provided us with helpful information to work on. You’ve done an impressive activity and our entire community might be grateful to you.
Nice post. I learn something new and challenging on blogs I
stumbleupon on a daily basis. It will always be interesting to read through articles from
other authors and use something from their sites.
Thank you for another informative website. The place else could I get that type
of info written in such a perfect manner? I have a undertaking that I am simply
now operating on, and I have been at the glance out for such info.
Hello to all, how is all, I think every one is getting more from this web site, and your views are fastidious for new visitors.
Hi, i think that i saw you visited my blog so i came to
“return the favorâ€.I’m attempting to find things to enhance my web site!I suppose its ok to use some of your ideas!!
Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a amusement account it.
Look advanced to far added agreeable from you! By the way, how could
we communicate?
If you desire to improve your familiarity just keep visiting this website and be updated with the
newest gossip posted here.
I quite like reading an article that will make people think.
Also, thanks for permitting me to comment!
What’s up, all the time i used to check website posts here in the early hours in the daylight, since i enjoy to gain knowledge of more and more.
What’s up, just wanted to say, I liked this article.
It was inspiring. Keep on posting!