U prelaznom roku Slobodu je do sada pojačalo osam igrača. Posle Srbijanca, Silađija, Abrahamsa i Alića, stigla su i dvojica Nigerijaca Amos Viktor i Čarsl Šedrak, koji je pozajmljeni igrač Crvene Zvezde, a oni će u Budvi stići sa dva dana zakašnjenja.



















