Predstavnici Narodne stranke u Čačku na redovnoj konferenciji za novinare još jednom su se osvrnuli na , kako je rečeno , uništavanje imovine koju je narod stvarao , a akuelni vlastodršci n a lokalnom i republičkom nivou uništavaju. Rečeno je takođe i da je za aktuelnu rekonstrukciju u centru grada najbitnije koliko se novca troši i da li je sve po zakonu. Naglašeno je ponovo da su javno komunalna preduzeća čiji je osnivač grad u ozbiljnom problemu .

















